Studio Furia
Studio FuraStudio Furia powstało w 1996 roku. Początkowo przygotowywaliśmy wyłącznie projekty książek, plakatów, ulotek, broszur, oddając realizację starannie dobieranym i sprawdzonym drukarniom. Taka metoda nie sprawdzała się w przypadku druku niskonakładowego. Dążąc do perfekcji i pełnego panowania nad produktem końcowym, postanowiliśmy stopniowo poszerzać nasz park maszynowy.
Ogromny wpływ na rozwój naszego studia mieli również klienci. Wyzwania rzucane przez stale zmieniający się rynek usług zdopingowały nas do torowania sobie drogi ku najlepszym
i najnowszym rozwi±zaniom.
Dlaczego akurat w logo jest mamut, a w nazwie furia? Ponieważ kontrastowe
połączenie najstarszych tradycji z wiedzą i nowościami technicznymi oraz tempem pracy wiedzie nas wprost do perfekcji.
Teraz łącząc ogrom doświadczenia z najnowszymi technologiami, możemy proponować naszym klientom profesjonalne rozwi±zania, zarówno w przypadku jednostkowych zamówień, jak i szeroko pojmowanej promocji firmy.
Proponujemy również gotowe gadżety reklamowe: np. długopisy, ołówki, piórniki (drewno bukowe lub barwiony metal), które, dzięki indywidualnym, trwale wygrawerowanym inskrypcjom - mogą również stać się najwspanialszym, bardzo osobistym prezentem.
Projektowanie to nasza pasja. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, co sprawia, że wykonane przez nas projekty są niepowtarzalne i estetyczne. Naszym celem jest spełnienie oczekiwań wszystkich klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę.
Jeżeli nie znajdziecie Państwo tego, czego właśnie szukacie - napiszcie.

Wszak na rzeczy niemożliwe potrzebujemy tylko troszkę więcej czasu.


Nasi klienci
harminijny bałagan
to naturalne środowisko
Magdy
"nowe i nieznane"
przyciąga
głównie Monikę